Polecamy:

Zobacz pełen tekst - Czytaj dalej - Uzyskaj więcej informacji - Przejdź na stronę tutaj - Zobacz pełen artykuł - kliknij tutaj - Więcej - Dołącz - Kup - kliknij tutaj Gdzieniegdzie przeprowadzane są budowy. Buduje się wielkie hale, jakie mają sprzyjać jakimś celom. Nieraz są to na przykład hale targowe. W wielu miastach i Polski i w miastach zagranicznych są wielkie oraz legendarne w całym kraju hale, na których realizuje się interesy sprzedaży. Są to tak oznaczane hale handlowe. Taka hala jest w większości wypadków zadaszonym kolosalnym terenem. Na komplet są to hale wielko powierzchniowe. Budowa tego rodzaju hal nie jest nazbyt karkołomna. Rzecz jasna nieodzowne jest dostosowanie się do rozporządzeń prawa budowlanego, potrzebne jest stosowanie wszelakich zasad budowlanych - oto ANCHOR. Taka hala ma być pewna. Zarazem w halach tego rodzaju przebywa dużo osób, czasami nawet dużo tysięcy ludzi. Figury, które pracują na halach, jakie spędzają na nich dużo godzin dziennie, które w takich halach handlowych robią zakupy powinny czuć się bezpiecznie. A o takie bezpieczeństwo należy zadbać już w chwili budowania hali. Nieodzowne jest posiadanie należytego projektu. Planowaniem hal zajmują się architekci. Takie hale przemysłowe projektowane są nieco inaczej aniżeli na przykład budowle mieszkalne.
Endorfiny, które fabrykuje nasz organizm, nazywane są hormonami szczęścia. Ich działanie odczuwamy w momentach dla nas nadzwyczajnych, kiedy tak właściwie jesteśmy wypoczęci, szczęśliwi, kiedy śmiejemy się. Nasze powszednie tarapaty, problemy odchodzą na bok, a my czujemy się młodsi, ładniejsi, lepsi oraz niezmiernie szczęśliwi. O tak solidne samopoczucie jesteśmy w stanie się sami postarać, bez niczyjej pomocy. Wystarczy korzystna komedia, korzystna, lekka książka w stylu Marka Twaina i nawet nie zauważymy, kiedy tak właściwie sami zaczynamy się śmiać - rekomendujemy ANCHOR. A śmiech zezwala na odłączenie endorfin. Śmiech pobudza nasz organizm do lepszej, wydajniejszej pracy. W miejsce pół litra powietrza, gdy śmiejemy się, kumulujemy go w płucach aż półtora litra. To zezwala na rozszerzenie płuc, na wydajniejsze krążenie, krew jest bardziej dotleniona, przez krew większa ilość tlenu dociera do pojedynczych komórek, mózg po większej dawce tlenu przyzwoiciej funkcjonuje, posiadamy szybszy refleks, lepszą koncentrację, stajemy się sprawniejsi. No oraz fabrykujemy hormony szczęścia, jakie naturalnie nadają nam tej lekkości, porządnego samopoczucia - a śmiech przecież nic nie kosztuje.
Pojęcie to zostało użyte po raz pierwszy w 1958 roku przez amerykańskiego lekarza. Zauważył on potrzebę pozostawiania ciała ludzkiego oraz umysłu w równowadze. Kluczową rolę odgrywa tutaj połączenie fitness- u z odpowiednim nastrojem oraz samopoczuciem. Dzięki jego podejściu ludzie zaczęli zwracać znacznie większą uwagę na własny design. Zaczęto dążyć do osiągnięcia atletycznego ciała. Atrakcyjny wygląd oraz korzystna praca zaczęły ustalać prestiż oraz osiągnięcie sukcesu. Ludzie rozpoczęli dostrzegać potrzebę współgrania ze sobą pracy oraz życia prywatnego. Po ciężkim dniu należy zrelaksować się umysł poprzez słuchanie idyllicznej muzyki, czytanie książki lub dzięki szklance zielonej herbaty - wypróbuj także ANCHOR. Natomiast stres najprzyzwoiciej jest rozładować przez wysiłek fizyczny na siłowni, aerobiku itp. Ciało możemy uspokoić dzięki aromatycznej kąpieli, masażowi lub ewentualnie w wizycie w saunie. Powinniśmy również zwracać uwagę na to, co jemy, bo to w znacznej mierze determinuje nasze samopoczucie. Wellness to nie tylko sposób na życie, jednak filozofia, dzięki jakiej odczuwamy się zdrowi, atrakcyjni i zrelaksowani.